Aktualności

Zmiana terminu planowanych listopadowych zawodów bno w Olsztynie

Planowaliśmy przeprowadzić zawody w Dniu Niepodległości 11 listopada, jednakże uwzględniając fakt, że w tym roku w tym terminie nastąpił wysyp wielu imprez sportowych, w tym biegów ulicznych w Olsztynie i okolicznych miastach, postanowiliśmy przesunąć naszą imprezę na nowy termin tj 27 listopada 2021 r.. Umożliwi to na udział większej liczby chętnych i być może zwiększyCzytaj dalej „Zmiana terminu planowanych listopadowych zawodów bno w Olsztynie”

Plany na jesień 2021

Jest okres wakacyjny. Zdecydowana większość zawodów w biegu na orientację odbywa się na południu i zachodzie Polski. I tam można spotkać przedstawicieli Warmii i Mazur. Ale druga połowa sierpnia to już zawody będą bliżej (Baltic Cup, Grand Prix Pomorza, Pomorze Sprint Cup). Te ostatnie będą też sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski w Sprincie. W Olsztynie zawodyCzytaj dalej „Plany na jesień 2021”

Informacje do sobotnich zawodów w Olsztynie (22 maja 2021)

RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW w dniu 22 maja.2021r. Miejsce zawodów: strzelnica garnizonowa              w Olsztynie (wjazd od ul. Wojska Polskiego); 9:20 – 9:40 – wydawanie kart startowych; – indywidualna rozgrzewka zawodników; 10:00 – start pierwszego zawodnika; Start przy parkingu przed wjazdem na strzelnicę (wejście do pierwszego boks startowego wg minut startowych; Forma zawodów: bieg indywidualny; DługośćCzytaj dalej „Informacje do sobotnich zawodów w Olsztynie (22 maja 2021)”

Biegi 22 maja w olsztyńskim Lesie Miejskim

Jest możliwość pobiegania na orientację w sobotę 22 maja 2021r. przy okazji zawodów wojskowych. Bazą startową jest strzelnica wojskowa za starym stadionem leśnym. Zawody zaczną się od 10.00 (godzina zerowa). Trzy trasy męskie i dwie żeńskie. Zgłoszenia do czwartku włącznie na maila: boglech@o2.pl

Trening się udał

W sobotę (20 marca 2021) udało się pobiegać z mapą (Mapa Kołatek) czterem odważnym (Bogdan, Marek, Darek i Jędrek). Tempa nie były najwyższe, ale liczyła się technika indywidualna wyszukiwania punktów. Dodatkowym plusem była słoneczna i bezwietrzna pogoda. W załączeniu jedna z map treningowych.

Co dalej z bieganiem w marcu?

20 marca 2021 r. zawody w bno w Olsztynie nie odbędą się (Coronavirus). Ale mam propozycję indywidualnego pobiegania w tym dniu z mapą np: może być to mapa Kołatek k. Olsztynka. Mapa z trasą jest przygotowana. Ewentualne uwagi lub propozycje na telefon 504 981 575 (Bogdan Lech).

Brak zawodów lutowych

Planowane zawody 27 lutego 2021 r. nie odbędą się. Podstawowa przyczyna to trudna sytuacja epidemiczna w Olsztynie. Kolejny planowany termin rywalizacji w biegu na orientację to 20 marca b.r.

Kontynuacja biegania z mapą po Tęczowym Lesie k. Olsztyna

Od 11 lutego przygotowana jest kolejna mapa i trasa oznaczona znacznikami. Zainteresowanych zapraszam. Mapa w skali 1:7500. Ilość punktów to 11, rozstawionych na długości 3700m. Można potrenować przy okazji np. wizyty w Decathlonie. Od Decathlonu do lasu jest bardzo blisko. Zawody 27 lutego 2021 w formie sprawdzianu treningowego planujemy przeprowadzić w Lesie Miejskim z baząCzytaj dalej „Kontynuacja biegania z mapą po Tęczowym Lesie k. Olsztyna”

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Subskrybuj

Otrzymuj aktualności na swoją skrzynkę.