Aktualności

Zaproszenie na zawody

Puchar Puszczy Piskiej w biegu na orientację to sztandarowa impreza organizowana przez leśników z Puszczy Piskiej, która odbędzie się w dniach 26-27 września 2020 r. Szczegóły na stronie: http://ukstechnik.zsl.org.pl/puchar-puszczy-piskiej. Zawody są umieszczone w kalendarzu Polskiego Związku Orientacji Sportowej na 2020 r. i zaliczają się do zawodów rankingowych.

Treningi we wrześniu

W sierpniu w Olsztynie gościliśmy na zawodach w biegu na orientację żołnierzy z jednostek wojskowych Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. W stolicy Warmii a dokładnie w Lesie Miejskim i Parku Jakubowo rozegrali swoje mistrzostwa, wyłaniając tym samym reprezentantów do kolejnego etapu zawodów tj. Mistrzostw Wojska Polskiego w biegu na orientację. Jest więc okazja pobiegać po trasach,Czytaj dalej „Treningi we wrześniu”

Treningi w lipcu 2020 r.

15-22 lipca 2020 r. – Las Miejski (wokół strzelnicy wojskowej i strzelnicy LOK-u) Punkty kontrolne (w ilości 15-20) – stopień trudności: średni.

Kolejny trening biegowy z mapą

Od środy 15lipca b.r. w Lesie Miejskim a konkretnie w lesie wokół strzelnicy wojskowej (na północ od terenu Stadionu Leśnego) można potrenować technikę orientacyjną. Na punktach kontrolnych są umieszczone małe znaczniki. Mapa treningowa do pobrania ze strony.

Zapraszamy na treningi bno z mapą.

Trening z mapą z wydrukowaną trasą. W lesie znajduje się 18 punków kontrolnych (białoczerwony wiszący pasek), które należy odszukać. Całkowita długość trasy wynosi 5,5 km. Koszt mapy 1 zł (koszt wydruku). Zobacz terminarz.


Subskrybuj

Otrzymuj aktualności na swoją skrzynkę.